Yhteystiedot

Osoite: Paraisten Venekerho ry
PL 1, 21601 Parainen
email paraisten.venekerho@gmail.com

Johtokunta

Kommodori       
Sebastian Sandell 040-8352389 ssandell72@gmail.com Varakommodori
Mika Forsman 0500-528921 mika.forsman2@gmail.com Sihteeri
Johannes Lahti 050-5556202 johannes.lahti@gmail.com Rahastonhoitaja
Pia Danska 040-7235161 pia.danska@pp.inet.fi Johtokunnan jäsenet Sakari Karhuvaara 040-5878282 sakari.karhuvaara@pp.inet.fi Esa Töykkälä 050-5962375 esa.toykkala@gmail.com Heikki Tuominen 040-5071651 heikki.tuominen@pp5.inet.fi Petteri Koskinen 050-463 7333 petteri.koskinen1@gmail.com Raisa Kääriä 044-4072085 raisa.kaaria@turkuamk.fi Juha Kääriä 050-5985776 juha.kaaria@turkuamk.fi Katsastuslautakunta Vetäjä
Sakari Karhuvaara 040-587 8282 sakari.karhuvaara@pp.inet.fi
Jäsenet Johan Lindberg 0500-472 479 johan.lindberg@iwp.fi Pentti Aaltonen 040 488 3441 pentti.tap.aaltonen@gmail.com Petteri Koskinen 050-463 7333 petteri.koskinen1@gmail.com Kari Jalkanen 050-598 5919 kari.jalkanen@turkuamk.fi Vesa Salonen 045-6255420 vsalonen@gmail.com Juha Kääriä 050-5985 776 juha.kaaria@turkuamk.fi Ilpo Orell 040-9341033 ilpo.orell@parnet.fi Mikael Salonen 050-505 5036 mikael.salonen1@gmail.com Kilpailutoimikunta Vetäjä
Seppo Ruotsalainen 0400-740 650 seppo.abiwi@gmail.com Veli-Veikko Niskanen 0400-601032 veliveikko.niskanen@gmail.com Retkeilytoimikunta Vetäjä
Esa Töykkälä 050-5962375 esa.toykkala@gmail.com Tiedotustoimikunta Loki-lehden päätoimittaja
Johtokunta etsii ja nimeää päätoimittajan Lasse Lindström 040-7628 665 lasselindstrom47@gmail.com Juha Kääriä kääntäjä Bodil Julin Sandfall, telakointiasiat Telakkamestari
Mika Forsman 0500-528 921 mika.forsman2@gmail.com Sandfall, Kiinteistö
Ilkka Varjonen 0400-127 159 varjonen.ilkka@gmail.com Seppo Intonen Snäckvikin satamakapteeni Petteri Koskinen 050-463 7333 petteri.koskinen@gmail.com
Innamon isännät Heikki Tuominen 040-5071651 heikki.tuominen@pp5.inet.fi Kirsti Bergendahl 040-515 0781 kirsti.bergendahl@pp5.inet.fi
Tällholman isännät Pia ja Atte Mattlar 0500326087 (Atte) Ulf Nikander 040-060 691 ulf.nikander@gmail.com Toiminnantarkastaja Markku Orell 050-1307 markku.orell@suomi24.fi Varalla
Tuija Rajahalme 040-504 8833 tuija.rajahalme@pp.inet.fi Traktorinkuljettajat Traktorinkuljettajat veneiden noston ja laskun aikana: Juha Rasikannas 040-7557044 Mika Forsman 0500- 528 921 Ilkka Varjonen 0400-127 159 Reijo Karlsson
Koulutusasiat Veli-Veikko Niskanen 0400-601032 veliveikko.niskanen@gmail.com