Yhteystiedot

 

Osoite: Paraisten Venekerho ry
PL 1, 21601 Parainen
email paraisten.venekerho@gmail.com

Johtokunta

Kommodori       
Sebastian Sandell 040 8352389 ssandell72@gmail.com Varakommodori
Mika Forsman 0500 528921 mika.forsman2@gmail.com Sihteeri
Johannes Lahti 050 5556202 johannes.lahti@gmail.com Rahastonhoitaja
Tuija Jyrkkiö xxx-xxxxxxx tuija.jyrkkio@gmail.com Johtokunnan jäsenet Sakari Karhuvaara 040-5878282 sakari.karhuvaara@pp.inet.fi Esa Töykkälä 050-5962375 esa.toykkala@gmail.com Heikki Tuominen 040-5071651 heikki.tuominen@pp5.inet.fi Petteri Koskinen 050 463 7333 petteri.koskinen1@gmail.com Tom Ramström 040 549 0614 tomramstrom@hotmail.com Juha Kääriä 050 5985776 juha.kaaria@turkuamk.fi Pentti Aaltonen 040 844 3441 pentti.tap.aaltonen@gmail.com
Kari Ranta-aho 040 5003509 rantaahokari@gmail.com
Katsastuslautakunta Vetäjä
Sakari Karhuvaara 040-587 8282 sakari.karhuvaara@pp.inet.fi
Jäsenet Johan Lindberg 0500-472 479 johan.lindberg@iwp.fi Pentti Aaltonen 040 844 3441 pentti.tap.aaltonen@gmail.com Petteri Koskinen 050-463 7333 petteri.koskinen1@gmail.com Kari Jalkanen 050-598 5919 kari.jalkanen@turkuamk.fi Vesa Salonen 045-6255420 vsalonen@gmail.com Juha Kääriä 050-5985 776 juha.kaaria@turkuamk.fi Mikael Salonen 050-505 5036 mikael.salonen1@gmail.com Kilpailutoimikunta Vetäjä
Heikki Tuominen 040-5071651 heikki.tuominen@pp5.inet.fi Retkeilytoimikunta Vetäjä
Esa Töykkälä 050-5962375 esa.toykkala@gmail.com Sandfall, telakointiasiat Telakkamestari
Mika Forsman 0500-528 921 mika.forsman2@gmail.com Sandfall, Kiinteistö
Ilkka Varjonen 0400-127 159 varjonen.ilkka@gmail.com Seppo Intonen Snäckvikin satamakapteeni Tom Ramström 040 549 0614 tomramstrom@hotmail.com
Innamon isännät Heikki Tuominen 040-5071651 heikki.tuominen@pp5.inet.fi Tällholman isännät Pia ja Atte Mattlar 0500326087 (Atte) Ulf Nikander 040-060 691 ulf.nikander@gmail.com Toiminnantarkastaja Markku Orell 050-1307 markku.orell@suomi24.fi Varalla
Pia Mattlar
Traktorinkuljettajat Traktorinkuljettajat veneiden noston ja laskun aikana: Juha Rasikannas 040-7557044 Mika Forsman 0500- 528 921 Ilkka Varjonen 0400-127 159 Reijo Karlsson
Koulutusasiat Veli-Veikko Niskanen 0400-601032 veliveikko.niskanen@gmail.com