Johtokunta

Puh.

 Sähköposti

Kommodori Mikael Salonen 050-505 5036 mikael.salonen1@gmail.com
Varakommodori Mika Forsman 0500-528 921 mika.forsman@turku.fi
Sihteeri/ viestintä Hanna-Kaisa Hynni 040-307 5016 hannakaisa.hynni@gmail.com
Rahastonhoitaja Pia Danska 040-723 5161 pia.danska@pp.inet.fi
Johtokunnan jäsenet Sakari Karhuvaara 040-587 8282 sakari.karhuvaara@pp.inet.fi
Sebastian Sandell 040-8352389 sebastian.sandell@affecto.com
Kalle Muurinen 040-5342006 kalle.muurinen@gmail.com
Yrjö Kauppila 0400-578 299 yrjo.kauppila@parnet.fi
Pirjo Kortesuo 0400-701057 pirjo.kortesuo@bayer.com
Johtokunnan varajäsenet Sakari Lehtikunnas 0400-520 588 saku.lehtikunnas@netti.fi
 Ilpo Orell  040-701 3713  ilpo.orell@parnet.fi

Katsastuslautakunta

Vetäjä Johan Lindberg 0500-472 479 johan.lindberg@iwp.fi
Peter Blåberg 0400-874 649 peter.blaberg@plbservice.fi
Kari Jalkanen (02) 458 9951 050-598 5919 kari.jalkanen@turkuamk.fi
Juha Kääriä 050-5985 776 juha.kaaria@turkuamk.fi
Ilpo Orell 040-9341033 ilpo.orell@parnet.fi
Ismo Salminen 040-511 4370 ismo.salminen3@luukku.com
Mikael Salonen 050-505 5036 mikael.salonen1@gmail.com
Vesa Salonen vsalonen@gmail.com

Kilpailutoimikunta

Vetäjä Veli-Veikko Niskanen 0400-601 032  veliveikko.niskanen@gmail.com
Seppo Ruotsalainen 0400-740 650  seppo.abiwi@gmail.com

Retkeilytoimikunta

Vetäjä Esa Töykkälä

Tiedotustoimikunta

Loki-lehden päätoimittaja Seppo Ruotsalainen

Lasse Lindström

0400-740 650

040-7628 665

seppo.abiwi@gmail.com

lasselindstrom47@gmail.com

 kääntäjä Bodil Jolin

Sandfall, telakointiasiat

Telakkamestari Mika Forsman 0500-528 921 mika.forsman@turku.fi

Snäckvikin satamakapteeni

Yrjö Kauppila 0400-578 299 yrjo.kauppila@parnet.fi

Innamon isännät

Kalle & Johanna Muurinen
040-5342006/ 045-1353 078
kalle.muurinen@gmail.com johanna.muurinen1@gmail.com

Leikekirja

Kirsti Bergendahl 040-515 0781 kirsti.bergendahl@pp5.inet.fi

Toiminnantarkastaja

Markku Orell 050-1307  markku.orell@suomi24.fi
Varalla Tuija Rajahalme 040-504 8833 tuija.rajahalme@pp.inet.fi

Traktorinkuljettajat

Traktorinkuljettajat veneiden noston ja laskun aikana:

Juha Rasikangas 040-757 7044
Pentti Saarinen 040-515 3785
Mika Forsman 0500- 528 921
Ilkka Varjonen 0400-127 159

Junioritoimikunta

Johanna Muurinen  045- 135 3078 johanna.muurinen1@gmail.com
 Terhi Rasikanas
 Jenni Lampainen